Blog

Jak powstają wybijane monety?

Monety to jeden z podstawowych środków płatniczych.  Przez wieki pozwoliły uprościć handel wymienny. Obecnie monety wybijane są jednak nie tylko przez mennice państwowe. Mogą również przybierać postać akcesoriów upamiętniających ważne wydarzenie społeczne, polityczne, religijne czy biznesowe lub stać się pamiątką imprezy (np. wesela).

Czytaj więcej

Monety ślubne - wyjątkowa pamiątka

Poszukujesz wyjątkowego upominku, którym zaskoczysz Gości weselnych? Doskonałym pomysłem na pamiątkowy prezent mogą okazać się monety ślubne. Taki drobiazg stanie się wyjątkową pamiątką z wydarzenia, będzie przypominał o uroczystości i jest o wiele bardziej elegancki niż np. tradycyjne magnesy, które bardzo często są zamawiane w zestawie z zaproszeniami.

Czytaj więcej

Monety okolicznościowe – idealna promocja dla Twojej firmy

Monety okolicznościowe to drobne pamiątki, które doskonale sprawdzą się jako oryginalne gadżety promujące firmę. Można wykorzystać je podczas firmowych jubileuszy, uroczystych bankietów, zakrojonych na szeroką skalę konferencji czy branżowych seminariów. Dobrze sprawdzą się również na stoiskach targowych czy wszelkiego typu eventach.

Czytaj więcej